15
paź

0

Oferta pracy w Fundacji!

W związku z dynamicznym rozwojem współpracy Fundacji Pro Civis z placówkami kształcenia zawodowego oraz pracodawcami przyjmującymi uczniów na staże/praktyki zawodowe, poszukujemy kreatywnych i odpowiedzialnych osób do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Programów Edukacyjnych. Do podstawowego zakresu obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

  1. nawiązywanie i podtrzymywanie aktywnej współpracy ze szkołami i pracodawcami,
  2. analizowanie potencjalnych źródeł dofinansowania publ. projektów edukacyjnych względem zdiagnozowanych potrzeb szkół,
  3. kompleksowe opracowanie wniosków dotacyjnych,
  4. kompleksowe zarządzanie realizacją projektów edukacyjnych,
  5. zarządzanie współpracą z ekspertami zew. angażowanymi do wykonania zadań projektowych.

Obligatoryjnym wymogiem stawianym kandydatom na ww. stanowisko pracy jest udokumentowanie doświadczenia w zakresie przygotowania i realizacji ww. typu projektów (lub pokrewnych), w tym opracowanie aplikacji dotacyjnych.

Oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę, korzystne wynagrodzenie, system premiowy, oraz pracę w miłym i zgranym zespole osób w biurze Fundacji, w bardzo dogodnej lokalizacji na Mokotowie.

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV w formacie pliku PDF na adres: office@procivis.org.pl w terminie do dnia: 28.10.2016 r.