13
paź

0

Bio Went Local!

W dniach 10 – 13 października 2023 r. w powiatach starachowickim i sandomierskim zrealizowaliśmy jako Fundacja Edukacji i Dialogu Społecznego PRO CIVIS we współpracy z norweską firmą Ressurs & Miljø AS z Oslo cykl szkoleń poświęconych szansom rozwojowym oferowanym przez biogospodarkę cyrkularną. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się polscy i norwescy eksperci – praktycy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywną postawę i merytoryczne dyskusje na aktualne zagadnienia biogospodarki cyrkularnej, Europejskiego Zielonego Ładu i skutecznego rozwijania polskich gmin i powiatów w oparciu o sektory i systemy wykorzystujące odnawialne zasoby biologiczne.

Warsztaty BioGoLocal już w listopadzie 2023 r. Więcej na: BioGoLocal

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „BioGoLocal – wdrażanie biogospodarki obiegu zamkniętego na poziomie lokalnym” jest finansowany ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (konkurs: „Inicjatywy Dwustronne pomiędzy Polską a Norwegią w obszarze zielonej transformacji”).