31
sie

0

BioGoLocal

Znamy już szczegółowy program szkoleń oraz ramowy program warsztatów realizowanych w projekcie „BioGoLocal – wdrażanie biogospodarki obiegu zamkniętego na poziomie lokalnym” (październik i listopad 2023 r.)!

Polscy i norwescy eksperci – praktycy oraz naukowcy renomowanych uczelni przedstawią istotę i szanse rozwojowe dla powiatów i gmin zainteresowanych maksymalnym wykorzystaniem potencjału biogospodarki. Proponujemy zajęcia o charakterze teoretycznym i praktycznym.

Zachęcamy podmioty publiczne, przedsiębiorców, instytucje otoczenia biznesu oraz przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego do zapoznania się z przygotowanymi tematami szkoleń i warsztatów.

Programy dla Powiatu Starachowickiego są dostępne TUTAJ

Programy dla Powiatu Sandomierskiego są dostępne  TUTAJ

Osoba kontaktowa:

Karolina Fularczyk
Ekspert, Fundacja PRO CIVIS
k.fularczyk@procivis.org.pl
tel. 574 509 142

Projekt „BioGoLocal – wdrażanie biogospodarki obiegu zamkniętego na poziomie lokalnym” jest finansowany ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (konkurs: „Inicjatywy Dwustronne pomiędzy Polską a Norwegią w obszarze zielonej transformacji”).